Дороги державного значення на Львівщині ремонтуватимуть за понад 32 мільйони

Два роки - до кінця 2021 - ремонтуватимуть автошляхи загального користування державного значення у Львівській області.

Два роки – до кінця 2021 – ремонтуватимуть автошляхи загального користування державного значення у Львівській області.

Відповідний тендер оприлюднила Служба автомобільних доріг у Львівській області на сайті публічних закупівель Prozorro.

Так, вартість експлуатаційного утримання доріг становитеме 32 млн 489 тис гривень.

Зазначимо, ремонту підлягатимуть ділянки  Мукачеве-Рахів-Богородчани-Івано-Франківськ-Рогатин-Бібрка-Львів, транспортна розв’язка на км 436+847 автомобільної дороги загального користування державного значення Н-09 Мукачеве-Рахів-Богородчани-Івано-Франківськ-Рогатин-Бібрка-Львів, Львівської області.

Згідно з технічним завданням, оприлюдненим поряд з тендерною документацією, до експлуатаційного утримання належить очищення та відновлення водовідних канав від бруду та сміття, укріплення узбіч, також буде ліквідовано вибоїни асфальтобетонного покриття без розламування старої основи. Проведуть озеленення, попередньо прибравши дерева та кущі, що перебували в неналежному стані. Також оновлять дорожню розмітку та встановлять знаки.

Варто зазначити, визначатимуть переможця аукціону 27 лютого 2020 року, при цьому зачвки на участь діятимуть до 22 лютого відповідно.

Нагадаємо, кожного року держава закладає в бюджеті чималі кошти на будівництво доріг. Втім чимало автошляхів будують не за власні кошти, а за рахунок наданих іноземними партнерами кредитів. ІА «Вежа» проаналізувала, скільки коштів надано та використано на реалізацію проектів, під які відсотки отримано позики, та скільки іще років Україна змушена повертати кредити.

Довідка 

Служба автомобільних доріг у Львівській області належить до Державного агенства автомобільних доріг України. Засноване у березні 2000 року. Згідно з даними аналітичної платформи Опендатабот, діяльність її зосереджена на врегулюванні та сприянні ефективному веденню економічної діяльності. У свою чергу чинним очільником служби є Береза Олег Ігорович.

Читайте нас у Telegram.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі