Дорогу Львів-Краковець капітально не ремонтуватимуть

Востаннє ремонтували дорогу у 2010-2011 роках.

З початку 2019 року на гарячу лінію міста Львова надійшло 15 звернень щодо неналежного стану автошляху.

Дорога М-10 державного значення, сполученням Львів-Краковець має численні вибоїни. Загальна її протяжність становить 70, 2 км.

У відповідь на інформаційний запит Служба автомобільних доріг у Львівській області повідомляє, що востаннє ремонтували дорогу у 2010-2011 роках, а гарантійний термін робіт становив 3 роки.

Експлуатацію дороги М-10 здійснює приватне підприємство “Рома”. Зазначимо, що відповідно до даних YouControl, розмір статутного капіталу компанії складає 100 гривень. ПП “Рома” існує понад 25 років. Основним видом діяльності є виготовлення виробів із бетону для будівництва. Також фірма займається роздрібною торгівлею в неспеціалізованих магазинах. Загалом підприємство займається 18 видами діяльності.

З лютого 2019 року і до сьогодні підрядною організацією проводяться роботи для відновлення дорожнього покриття, але капітальний ремонт не планують. Натомість, передбачене будівництво концесійної автомобільної дороги Львів-Краковець та північного обходу міста Львова.

Додамо, що на експлуатацію усіх автомобільних доріг Львівської області на 2019 рік передбачено 287 967 гривень. Ця сума не забезпечує виконання ремонтних робіт автомобільних доріг в повному обсязі.

категорії
Новини ЛьвівщиниСуспільство

Публікації по темі