Дорогу Славське-Вигода відремонтували за 44 мільйони гривень

Ремонтні роботи по відновленню окремої ділянки дороги Славське – Вигода нарешті завершені.

На Львівщині завершили ремонтні роботи по відновленню окремої ділянки дороги  Славське – Вигода.

“Уже завершені ремонтні роботи на окремій ділянці автомобільної дороги загального користування місцевого значення С141515 Славське — Вигода”, – повідомив в.о. директора департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв’язку Львівської ОДА Роман Кокотайло.

Зазначимо, згідно даних українського порталу публічних закупівель Prozorro, тендер на будівництво  у 2018 році виграла компанія “Автомагістраль-Південь”. Очікувана вартість робіт – 44,042 млн грн.

Водночас зазначимо, “Автомагістраль-південь” за останні 12 місяців компанія провела 2 операції з офшорами та програла судову справу за позовом Кам’янської міської ради (згідно даних Youcontrol).

Минулого року ця ж компанія стала переможцем першого тендеру на відновлення ділянки Славське – Вигода, узгодивши суму 28,4 мільйони гривень. Однак, як розповів Роман Кокотайло в коментарі журналісту ІА “Вежа”, на реалізацію проекту коштів не було.

«Ми думали, що будуть додаткові надходження, і ми змогли б інвестувати кошти в автомобільну дорогу Славське – Вигода ще минулого року, однак, на жаль, тих коштів не було, і відповідно в кінці року дана угода була закрита», – пояснює в.о. директора департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв’язку Львівської ОДА.

Він також зазначив, що другою причиною відміни замовлених робіт був початок реформи децентралізації дорожнього господарства з 1 січня 2018 року.

Як зазначає Кокотайло, бюджетні призначення у сумі 10 млн грн. були виділені з Державного дорожнього фонду України та 3,4 млн грн. з бюджету Славської об’єднаної територіальної громади Львівської області.

На запитання, чому вартість виконаних робіт у 2018 році істотно зросла, відповідає: запропонували кращий конструктив. «Просто ми розуміємо, що в майбутньому це може бути курортна територія. Для проведення будівельних робіт здійснюватиметься рух великогабаритного транспорту, і нами влаштовано додаткове підсилення основи щебенево-піщаної суміші, висотою 10 см, і два шари асфальтобетону – відповідно 4,5 см», – пояснює Роман Кокотайло.

Він також наголосив, що виконані лише ті роботи, які були передбачені тендером та в межах виділеного бюджту. «Ми хочемо доробити цю дорогу до кінця, як пише по тендеру 8,1 км, але поки що бюджетних призначень недостатньо, і ми розраховуємо на додаткове фінансування на кінець вересня – початок жовтня. Лише тоді зможемо продовжити далі ремонтні роботи».

 

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі