Дрогобич шукає підрядника для завершення будівництва міського кладовища

У другій черзі заплановано облаштування бордюру і асфальтування.

Департамент міського господарства Дрогобицької міської ради у пошуках підрядника, який проведе другу чергу будівництва міського кладовища в місті Дрогобич, Львівської області.

Відповідний тендер вчора, 8 січня, оприлюднили на порталі публічних закупівель Prozorro.

Згідно поданої документації, замовник очікує від підрядника проведення другої черги будівництва міського кладовища по вулиці Пилипа Орлика в місті Дрогобич, Львівської області за 2,7 млн грн.

В межах тендеру передбачено провести земляні роботи, налаштувати внутрішні проїзди та встановити освітлення. При цьому, під час здійснення поставки учасники повинні дотримуватися заходів із захисту довкілля.

Олександра Томенюк, начальник відділу по благоустрою Дрогобицької міської ради, зазначила, що перша черга будівництва наразі ще не завершена. «Скоріш за все будуть оголошувати повторний тендер і на першу чергу, оскільки виконано лише частину робіт», – зазначила вона.

Також вона додала, що роботи першої черги включали в себе облаштування корит, підсипку щебенем та піском. «У другій черзі заплановано облаштування бордюру і асфальтування», – додала Олександра Томенюк.

Аукціон з визначення підрядника запланований на 23 січня поточного року, а завершити будівництво повинні не пізніше 30 травня 2020 року «за умови сприятливих погодних умов та наявності фінансування».

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі