Друга спроба реставрувати «Хату у Глубокім»

Замовник очікує реконструкцію об’єкту за вартістю 1 млн 507 тис грн.

Комунальний заклад Львівської обласної ради “Адміністрація державного історико-культурного заповідника “Тустань” оголосив повторний тендер на реконструкцію «Хати у Глубокім» для центру локальної історії в с. Урич Сколівського району Львівської області.

Інформація з’явилася сьогодні, 16 жовтня, на сайті Prozorro.

Замовник очікує реконструкцію об’єкту за тією ж вартістю, яку вказував у попередньому тендері, – 1 млн 507 тис грн. При цьому, строк виконання послуг також не змінився: капітальний ремонт і реставрація мають бути виконані в повному обсязі до 31 грудня 2019 року.

Зазначимо, вперше тендер по згаданому об’єкту оприлюднили 27 вересня.

Виконавець мав провести демонтажні роботи, влаштувати пароiзоляцiю, укріпити пошкоджені конструкції стін, встановити нові вікна та двері, налагодити електропостачання, встановити нові освітлювальні прилади, прокласти трубопроводи та забезпечити необхідне опалення. Крім цього було передбачено придбання п’яти нових меблів та забезпечення благоустрою території.

Переможця мали обрати після аукціону, який був запланований на 3 жовтня. Серед основних критеріїв вибору замовник зазначав пріоритет у 70 % – ціна, 20 % – якість та 10 % кваліфікація виконавців.

Відтак, єдиним учасником торгів виявилася фірма “ТЕРМОПЛАСТ БУД”, тож торги відмінили у зв’язку з поданням для участі в торгах менше двох тендерних пропозицій.

Наразі замовник очікує, що цього разу виявиться більше охочих оновити будівлю центру локальної історії. Критерії вибору переможця залишилися незмінними, а початок аукціону запланували на 22 жовтня.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в заповіднику “Тускань” реставрують “Хату у Глубокім”.

Довідка: культурний центр «Хата у Глубокім» знаходиться в автентичній дерев’яній бойківській хаті, яку заповідник пристосував під культурно-громадський центр в селі Урич.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі