Дві дороги місцевого значення на Львівщині відремонтують за майже 136 мільйонів гривень

Завершити ремонти планують до кінця 2020 року.

Департамент дорожнього господарства, транспорту та зв’язку Львівської обласної державної адміністрації шукає підрядників для виконання поточного середнього ремонту доріг.

Відповідні тендери розміщено не майданчику держзакупівель Prozorro.

Планують відремонтувати дорогу місцевого значення Сокаль-Стоянів на території Радехівського району. Довжина цієї частини дороги 318 кілометрів. Очікувана вартість ремонту становить 102,5 мільйони гривень.

На дорогу Куликів-Великосілки, яка пролягає у Жовківському та Кам’янка-Бузькому районах, витратять понад 33 мільйони гривень. Довжина шляху, який ремонтуватимуть, становить 511 кілометрів.

Підрядники у разі перемоги в аукціонах повинні двічі протягом кожного місяця (15-го та 30-го числа) відправляти звіт про виконану роботу на електронну адресу замовника. Завершити ремонти планують до кінця 2020 року.

Аукціони, на яких визначать переможця торгів, відбудуться 13 травня. Основним критерієм вибору переможців є ціна.

Додамо, що Департамент дорожнього господарства, транспорту та зв’язку зараз розглядає тендерні пропозиції від шести компаній.

Нагадаємо, раніше повідомляли  про ремонт дороги державного значення Р-15 Ковель–Володимир-Волинський–Червоноград–Жовква, на який планують витратити майже 118 мільйонів гривень.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі