eHealth: понад 75 % мешканців Львівщини уклали декларації з лікарями

В системі зареєструвались 158 медичні заклади, що працюють на території області.

Станом на сьогодні 75, 3 % мешканців Львівщини уклали декларації з лікарями.

Про це повідомила директор департаменту охорони здоров’я Ірина Микичак, передає прес-служба ЛОДА.

“За даними електронної системи eHealth, в системі зареєструвались 158 медичні заклади, що працюють на території області. Також в системі eHealth зареєструвались 1884 лікарів, що надають медичні послуги та 1896815 мешканців, які отримують медичні послуги”, – зазначила Ірина Микичак.

За її словами, найактивніше процес укладання декларацій відбувається Бориславі, Червонограді, Трускавці, Львів, Дрогобич, а також Перемишлянському, Буському,  Яворівському, Старосамбірському, а Городоцькому районах.

Зазначимо, на меті eHealth – переведення усіх документів та процесів взаємодії у сфері охорони здоров’я з паперового формату в електронний, при цьому створюючи єдині реєстри закладів, лікарів, пацієнтів, ліків тощо.

Нагадаємо, для укладання декларації із обраним лікарем мешканцю необхідно обрати заклад та лікаря, з яким хотів б підписати декларацію.  Взявши особисті документи, звернутись до закладу, вказати прізвище обраного лікаря та надати документи для введення даних в електронну форму декларації, в тому числі – номер мобільного телефону та документи. Опісля назвати код, який прийшов в смс-повідомленні, перевірити свої дані у роздрукованих примірниках жекларації та підписати їх. Забрати свій примірник декларації.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі