Експериментальний маршрут Львова: Рясне – площа Кропивницького

Експеримент триватиме три місяці.

Від завтра, 18 жовтня, курсуватиме маршрут з Рясне-2 через вул. Сяйво, Городоцьку до площі Кропивницького.

Про це повідомив прес-центр Львівської міської ради.

«Буде курсувати 5 великих автобусів МАЗ. Цей маршрут поки буде без номера, потім буде з номером 49А», – прокоментував заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктуру ЛМР Андрій Білий.

Як зазначили у повідомленні, маршрут працюватиме з 06.55 год до 20.30 год. Інтервал руху між машинами становитиме приблизно 20 хвилин.

«Цей маршрут з’єднає Рясне з привокзальним вокзалом. Наразі ми запускаємо його на 3 місяці. Після проведення конкурсу і обрахування рентабельності цього маршруту ми це питання врегулюємо і внесемо його у транспортну мережу», – зазначив в.о. начальника управління транспорту ЛМР Олег Партика.

У повідомленні зазначили, що, проводячи експеримент на цьому маршруті, з’ясувалося, що на цьому напрямку проїзд оплачує найменша кількість людей.

«60% пасажирів у наших автобусах не платить. Коли ми запровадили вхід через передні двері, то кількість платних пасажирів зросла на 17%. Це говорить про те, що кожен 5-ий пасажир, який повинен платити навіть при недосконалому контролі, просто не платить. Якщо буде надалі така ситуація і вона буде погіршуватись, то ми будемо змушені зменшити кількість машин на цих маршрутах», – написали у повідомленні.

Орест Хамула, в.о. керівника ЛК «АТП № 1», зазначив, що до питання поповнення автобусами маршрутів у Брюховичі буде доцільно вернутись після проведення конкурсу.

Нагадаємо, що 11 жовтня на пленарному засіданні депутати Львівської міськради озвучили низку скарг-питань стосовно транспортного сполучення з мікрорайонами Львова, зокрема Рясне – Львів.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі