«Електрон» випустив нову модель пасажирського автобуса

Новий автобус відрізняється від базової моделі.
Джерело: www.facebook.com

Миколаївська «Стивідорна компанія (СК) «Ольвія» отримала новий пасажирський автобус марки «Електрон».

Про це інформують у львівському концерні «Електрон».

Зазначено, що новий автобус відрізняється від базової моделі. За спеціальним замовленням ДП «СК «Ольвія» автобус має двохдверне виконання, за рахунок чого збільшено кількість пасажирських сидінь (37 сидінь), загальна місткість салону – 90 пасажирів.

Автобус має кілька систем гальмування – двоконтурну пневматичну систему EBS (яка включає ABS та ASR) з дисковими гальмами, стоянкове та світлофорне гальма. Бортовий комп’ютер з сенсорними дисплеями, за допомогою САN системи здійснює управління всіма системами автобуса та повну діагностику їх роботи. Всі деталі салону, в тому числі обшивка крісел виконані з негорючих матеріалів. Автобус обладнаний сучасною системою «розумного» клімат-контролю (кондиціювання та опалення).

Нагадаємо, як раніше повідомляли, що ЛК «АТП №1» отримало ще 10 нових автобусів Електрон. До кінця цього року місто має отримає 150 нових 12-метрових автобусів: 100 МАЗів і 50 Електронів.

Станом на сьогодні ЛК «АТП №1» вже отримало 89 МАЗів і 15 Електронів. Нові автобуси місто отримало відповідно до підписаної угоду ЛК «АТП №1» з АБ «Укргазбанк» на придбання автобусів на умовах фінансового лізингу.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі