«Електротранс» поставлять свої автобуси вчасно

Умови договору будуть дотримані та виконані до 31 грудня цього року, як це визначено умовами укладеного договору.

Львівський завод “Електронтранс” не порушував умови договору, щодо постачання автобусів комунальному підприємству АТП-1.

Комерційний директор ТОВ СП «Електротранс» Володимир Будзан спростував інформацію, яка була опублікована прес-службою Львівської міської ради, стосовно того, що компанія «Електрон», з 50 машин не поставила місту ще жодного, і тільки найближчими днями очікується перші 5 машин.

Володимир Будзан повідомив, що згідно з умовами договору, який був підписаний між ними та Укргазбанком, вказано про термін поставки автобусів до кінця цього року: «Юридичних зобов’язань щодо дострокової поставки немає. Є тільки право поставляти раніше. 5 автобусів у нас були готові на кінець вересня, сьогодні готові вже 20 автобусів, які проходять пробігові випробування та на які зараз оформляються документи», – зазначив він.

Відтак львівський завод “Електронтранс” вчасно виконунує замовлення та затримок у виготовленні автобусів немає. Умови договору будуть дотримані та виконані до 31 грудня цього року, як було передбачено умовами договору.

 

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі