Ernest Airlines призупиняє три рейси в Україну

Італійський лоукостер Ernest Airlines припинить польоти за маршрутами Київ-Генуя, Харків-Рим і Харків-Мілан на зимовий сезон 2019/2020 років.

Італійський лоукостер Ernest Airlines припинить польоти за маршрутами Київ-Генуя, Харків-Рим і Харків-Мілан на зимовий сезон 2019/2020 років.

Про це повідомляє аvianews.

6 грудня відбувся останній у цьому році рейс Київ-Генуя. При цьому, в системі бронювання відкриті продажі на перельоти з 1 квітня 2020 року з частотою два рази на тиждень по середах і суботах.

28 грудня і 4 січня 2020 року відбудуться останні в цьому зимовому сезоні рейси Харків-Рим. 29 грудня, 5 і 12 січня 2020 року будуть завершені польоти за маршрутом Харків-Мілан. На даний момент продажі на інші дати, включаючи літній розклад 2020 року, недоступні.

У компанії стверджують, що попередили всіх пасажирів, яких торкнулися зміни по е-mail і SMS.

«Запити на повернення вартості квитка та/або переоформлення квитка на інші рейси обробляються», — йдеться в адресованому турагентствам листі Ernest Airlines.

Крім того, в авіакомпанії запропонували пасажирам скасованих рейсів вибрати безкоштовну зміна квитка на альтернативні рейси Ernest Airlines до 28 березня 2020 року або отримати повне відшкодування вартості.

З урахуванням змін, які відбулися маршрутна мережа Ernest Airlines до кінця зимового сезону 2019/2020 років буде включати три міста України: Київ, Львів та Одесу. Польоти до Харкова будуть припинені.

Читайте нас у Telegram.

категорії
Суспільство

Публікації по темі