«Еталон» проведе реконструкцію частини однієї з будівель

Реконструкція відбудеться  з прибудовою складської будівлі та адміністративно-побутових приміщень на вул. Персенківці, 48.

Сьогодні, 12 квітня, відбулося чергове засідання виконавчого комітету ЛМР.

Під час засідання виконком затвердив  містобудівних умови та обмеження на реконструкцію ТзОВ «Виробничо-комерційна компанія «Еталон» частини будівлі під літерою «Б-3». Реконструкція відбудеться  з прибудовою складської будівлі та адміністративно-побутових приміщень на вул. Персенківці, 48.

Згідно з інформацієїю YouControl, ТзОВ «Виробничо-комерційна компанія «Еталон» існує вже понад 16 років, її керівником є Макар Олег Євстахійович. Розмір статутного капіталу підприємства перевищує 1,5 млн гривень.

Довідка

Згiдно Статуту ТОВ Виробничо комерційна компанія «Еталон» надає послуги з органiзацiї перевезень пасажирiв транспортом загального користування, реалiзує квитки на примiськi, мiжмiськi, мiжобласнi i закордоннi перевезення пасажирiв для населення i пiдприємств всiх форм власностi, органiзацiя роботи автостанцiй, надання комплексних сервiсних послуг пасажирам. Товариство використовує усi класичнi пiдходи до ведення бiзнесу за рахунок удосконалення iснуючих та розвитку нових напрямкiв у наданнi автостанцiйних послуг населенню

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі