Фонд енергоефективності відшкодовуватиме ОСББ 40-50% витрат на заходи енергоефективності

Витрати відшкодовуватимуть за заходи для пакету "Легкий" та "Комплексний".

Наглядова рада Фонду енергоефективності затвердила програму підтримки енергомодернізації багатоквартирних будинків.

Про це повідомив Генадій Зубко, Міністр регіонального розвитку, на своїй сторінці у ФБ.

Програма Фонду ЕЕ передбачає часткове відшкодування витрат на заходи з енергоефективності у розмірі 40% вартості прийнятних заходів/робіт для пакету «Легкий» та 50% для пакету «Комплексний». Перші 300 заявок отримають додатковий грант у розмірі 20%.

Також, з вересня ОСББ зможуть подаватись на участь у програмі «Енергодім», отримувати гранти і модернізувати свої будинки, зменшувати енергоспоживання.

«Дуже непроста робота протягом декількох останніх років: законодавство, переговори та співпраця з ЄС та Урядом Німеччини, отримання фінансування, розробка процедур, тестування — і нарешті, повноцінний старт. Міжнародні партнери, фахівці Мінрегіону, експерти, народні депутати, колектив Фонду, громадськість та армія ОСББ — амбітна команда, амбітні цілі та завдання, амбіція зробити Україну енергонезалежною! Разом ми зробили безпрецедентний крок — в Україні створено прозору європейську інституцію, яка має зробити всіх нас енергоефективними. Щиро дякую всім-всім, хто з нами від початку!», — зазначив Генадій Зубко.

категорії
Суспільство

Публікації по темі