Фонд енергоефективності запрацює в Україні на початку 2019 року

Вкрай важливо забезпечити принцип прозорості в діяльності Фонду енергоефективності, – Геннадій Зубко.

У Кабінеті Міністрів України очікують, що згідно з маршрутним планом, який був прописаний з міжнародними партнерами Фонд енергоефективності почне свою повноцінну роботу в першому кварталі 2019 року.

Про це повідомила прес-служба віце-прем’єр-міністра України – міністра регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадія Зубко.

«Вкрай важливо забезпечити принцип прозорості в діяльності Фонду енергоефективності. Всі нормативно-правові документи, рішення щодо процедур та пакетів послуг, які будуть надаватись ОСББ і багатоповерховому сектору Фондом енергоефективності, прийматиме сформована у листопаді Наглядова рада Фонду», – наголосив Геннадій Зубко.

З його слів, 1,5 млрд грн було вже спрямовано до статутного капіталу Фонду. Міжнародні партнери надали 3 млрд гривень.

Міністр підкреслив, що в I кварталі 2019 року, за попередньою домовленістю з Представництвом ЄС, Україна повинна відпрацювати і показати пілотний проект, яким чином фінансуватимуться готові продукти для ОСББ.

Геннадій Зубко зазначив, що обсяг фінансування програми “теплих кредитів в Україні можуть збільшити до 1 мільярда гривень, тобто в 2,5 рази. Однак таке рішення має ухвалити Верховна Рада під час розгляду проекту Державного бюджету на 2019 рік.

категорії
ЕкономікаСуспільство

Публікації по темі