Французькі мільярдери виділили 300 млн євро на відновлення Нотр-Дам де Парі

Вчора, 15 квітня, в столиці Франції загорівся собор Нотр-Дам. Потерпілих не було. На ранок 16 квітня пожежу майже повністю загасили.
https://ukr.lb.ua/world/2019/04/16/424652_frantsuzki_milyarderi_pino_i_arno.html

Французькі мільярдери Піно і Арно виділили 300 млн євро на відновлення Нотр-Дам де Парі.

Про це повідомляє Lb.ua.

Вчора, 15 квітня, в столиці Франції загорівся собор Нотр-Дам. Потерпілих не було. На ранок 16 квітня пожежу майже повністю загасили. Однак у будівлі обвалилися шпиль і покрівля.

На відновлення постраждалої внаслідок пожежі будівлі собору Нотр-Дам де Парі французькі мільярдери зашалом виділять 300 млн євро. Зокрема, сім’я французьких мільярдерів Піно виділила 100 млн євро. Варто зазначити, що Франсуа Анрі Піно є одним із найбагатших людей Франції. Сім’я Піно володіє компаніями Artemis і Kering, яким належить аукціонний будинок Christie’s, а також бренди модного одягу, включаючи Gucci і Yves Saint Laurent.

“Мій батько Франсуа Піно і я вирішили виділити з фондів компанії Artemis 100 млн євро на реконструкцію собору Паризької Богоматері, в якому в понеділок спалахнула пожежа”, – заявив Франсуа-Анрі Піно.

Французький бізнесмен, президент групи компаній LVMH Бернар Арно також пообіцяв виділити 200 млн євро на відновлення постраждалого від пожежі собору Паризької Богоматері.

“Група компаній LVMH і сім’я Арно оголосили про намір пожертвувати 200 млн євро, щоб допомогти у відновленні собору Нотр-Дам”, – йдеться в повідомленні.

Варто також зазначити, що раніше президент Франції Еммануель Макрон пообіцяв, що зруйнований через пожежу собор Богоматері в Парижі буде відновлено. Він також наголосив, що вдалося уникнути найгіршого сценарію, і пожежники врятували фасад пам’ятки та її вежі. Крім того, як повідомила місцевим ЗМІ мер Парижа Анна Ідальго, пожежники зуміли евакуювати цінні предмети культури і твори мистецтва. “Нам вдалося врятувати предмети культу та твори мистецтва”, – сказала вона.

категорії
Суспільство

Публікації по темі