ГО “За якісний транспорт” вимагає від управління транспорту ЛМР негайного відновлення кількості автобусів на 28 маршруті

Із 20 автобусів середньої вмістимості марки ЧАЗ, які є у власності ЛКП «АТП-1», сьогодні було задіяно лишень чотири одиниці.

Через численні звернення щодо маршруту № 28 ГО “За якісний транспорт” вирішила проаналізувати його роботу. Нагадуємо, що на цьому маршруті має курсувати в робочі дні 18 автобусів.

Про це йдеться на сторінці Facebook ГО “За якісний транспорт”.

“Як бачимо із діаграми, яку члени нашої громадської організації робили на базі даних із сайту: kstat.pp.ua, є три графіки: голубий – загальна кількість, помаранчевий – власні автобуси комунального АТП, сірий – орендовані. Хочемо зазначити, що 26 грудня 2018 року відбулись громадські слухання в Народному домі смт. Рудно, де директор ЛКП «АТП-1» зазначив: «Якщо ми це не впровадимо, машини будуть ламатись, їх виїзджатиме менше і менше».

Як бачимо, слова директора ЛКП «АТП-1» справдились: 26 грудня було 16 автобусів, 10 січня 2019 року – 11 автобусів, 24 січня – 8 автобусів, 4 лютого ( станом на 8:30 хв) – 8 автобусів”, – зазначає Роман Пасічний, голова правління громадської організації «За Якісний Транспорт».

ГО “За якісний транспорт” вимагає від управління транспорту ЛМР негайного відновлення кількості автобусів і приведення роботи на маршруті відповідно до паспорту.

“Із 20 автобусів середньої вмістимості марки ЧАЗ, які є у власності ЛКП «АТП-1», сьогодні було задіяно лишень чотири одиниці, ми не віримо що 16 одиниць стоять на ремонті. Якщо вони стоять на ремонті, тоді потрібно вживати заходити щодо менеджменту ЛКП «АТП-1», які довели до такої ситуації. Також із зазначеного графіку, ми можемо побачити, що в основному зменшення автобусів відбулось через зменшення власних автобусів на маршруті.

Дії із зменшенням автобусів на маршруті №28 ми розцінюємо, як цільові незручності мешканцям Рудно через те, що вони висловились 26 грудня на громадських слуханнях проти того, щоб маршрут № 28 пустити через с. Зимну Воду. Якщо управління транспорту не буде вживати заходів до комунального перевізника ЛКП «АТП-1» на маршруті загального користування № 28 – ми залишаємо за собою право в судовому порядку притягнути причетних осіб до відповідальності”, – додає Роман Пасічний.

З повагою,

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі