ГО «За Якісний Транспорт» збиратиме підписи щодо покращення транспортного сполучення мікрорайону Знесіння та Підзамче

В організації закликають мешканців не стояти осторонь і прийти на збір підписів.

В рамках фестивалю Zero Waste Fest 2019, який відбудеться завтра, 20 квітня, з 12:00-18:00 за адресою Старознесенська, 24 (FESTrepublic), громадська організація «За Якісний Транспорт» збиратиме підписи щодо покращення транспортного сполучення мікрорайону Знесіння, Підзамче, а також інших актуальних транспортних питань.

Про це повідомили ГО «За Якісний Транспорт» на своїй сторінці у Facebook.

«Члени нашої організації неодноразово звертались до міської ради Львова щодо покращення сполучення в цьому мікрорайоні, але на жаль, отримали відмову в заміні малих автобусів на великі комфортні автобуси на комунальному маршруті №20. Зараз нас підтримують депутати, тому ми вважаємо, що спільними зусиллями із громадою мікрорайону і депутатами ми зможемо добитись покращення життя в цьому мікрорайоні, а саме: відновлення курсування автобусного маршруту № 35, який вже не курсує декілька років, заміни малих автобусів на великі на маршруті №20, коригування нічних автобусних маршрутів, щоб захопити мікрорайон Підзамче, щоб оживити станцію Підзамче», – зазначив засновник ГО «МІКЦ «За Якісний Транспорт», Святослав Товстига

А також додав, що вони планують звернутись із листом до керівника Львівської залізниці щодо зупинки всіх поїздів на станції Підзамче, а також в організації вбачають загрозу не впровадження е-квитка. Саме тому планують збір підписів, щодо створення паперового місячного проїзного документу на маршрутах ЛКП «Львівелектротранс» і ЛКП «АПП-1.

В організації закликають мешканців не стояти осторонь і прийти на збір підписів заради покращення сполучення в мікрорайоні Знесіння, Підзамче. А також зазначають, що це не остатня зустріч із громадою, наступні планують в мікрорайонах Рясне, Сихів ( Іскра, Трильовського, Скрипника), Тракт Глиняний, Личаківська, Пасічна, Новий Львів.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі