Громадські організації отримають приміщення на пільгових умовах

Львівські громадські організації отримали в оренду приміщення за 1 грн

20 вересня на засіданні ЛМР ухвалили рішення надати в оренду низку приміщень для громадських організацій Львова  «Кримськотатарський культурний центр «Кримський дім у Львові», «Українська академія лідерства» і «Центр технологічних рішень «Декодед».

ГО «Кримськотатарський культурний центр «Кримський дім у Львові» продовжили оренду нежитлових приміщень на вул. А. Тесленка, 4 терміном на 2 роки 364 дні

Окрім того дійшли згоди списати ГО наявну заборгованість у сумі 809 348, 28 грн за період оренди з 08.02.2017 до 31.08.2018.

ГО «Українська академія лідерства» отримала в оренду без права передачі в суборенду приміщення на вул. А. Тесленка, 4 та вул. А. Тесленка, 2, для своєї статутної діяльності. Зараз вони є нежитловими. Термін оренди – 10 років, а плата за користування – 1 грн за рік.

Раніше приміщення на вул. А. Тесленка, 2, орендувала ГО «Центр технологічних рішень «Декодед». Тому зараз їй надали в оренду, нежитлові приміщення на вул. Заводській, 30 та на вул. Заводській, 30-а. Термін – до 20.09.2026 без права передачі у суборенду.

Орендна плата за користування приміщеннями становитиме 1 грн. за 1 кв. м. за місяць для кожної з вищезгаданих ГО.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі