Громадський бюджет 2019: 160 проектів, 140 млн гривень

«Кількість переростає в якість», - Юрій Лукашевський.

Станом на сьогодні на Громадський бюджет Львова подано 160 проектів на загальну суму понад 140 млн грн.

Про це повідомили у прес-службі ЛМР.

«Кількість переростає в якість. Детальний розрахунок бюджету, змістовний опис, інфографіка, а подекуди навіть презентаційні відеоролики. Це — типові характеристики поданих проектів. Різноманіття та тематика проектів стали значно ширшими та креативнішими. Так, що попри меншу кількість проектів, обирати з них кращі стане значно важче. Велике дякую авторам проектів за пророблену роботу. Саме на такі проекти ми сподівались», — зазначив Юрій Лукашевський, начальник управління «Секретаріат ради».

Як повідомили у відділі громадського партнерства, цього року суттєво змінилась тематика проектів: освітні проекти становлять 49% від загальної кількості, інші – 51%. Це медичні, соціальні, культурні, спортивні, інфраструктурні.

“Цього року на Громадський бюджет львів’яни подали 160 проектів на майже 140 млн грн, з них – 36 великих і 124 малі. Найактивнішими були львів’яни у вікових категоріях від 26 до 35 років і від 36 до 45 років. Уже традиційно найбільш активними були жінки, які стали авторами 94 поданих проектів”, – розповів начальник відділу громадського партнерства управління «Секретаріат ради» ЛМР Орест Файфурка.

За словами Файфурки, зараз проекти проходять модерацію, а вже з 1 до 15 листопада львів’яни зможуть приймати участь у головуванні за ці проекти.

Нагадаємо, прийом заявок на громадський бюджет Львова на 2018-2019 роки стартував 15 серпня.

Головним нововведенням цьогорічного конкурсу був поділ на дві категорії — освітні та інші проекти.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі