ГУ ДФС у Львівській області витратить майже 4 мільйони гривень на обслуговування будівель

Послуги повинні надаватися у робочі дні протягом року.

Послуги із технічного обслуговування та утримання в належному стані приміщень будівель з прибудинковою територією обійдеться Головному управлінню ДФС у Львівській області у 3,9 млн грн.

Відповідний тендер розміщений на порталі публічних закупівель Prozorro.

Головне управління державної фіскальної служби у Львівській області замовить послуги з утримання 24 власних приміщень у різних районах області. Надаватимуть послуги у Львівському, Червоноградадському, Стрийському, Городоцькому, Самборському, Дрогобицькому та Буському управлянням ДФС. Очікувана ціна такої закупівлі складає 3 мільйони 900 тисяч гривень. Варто зазначити, що кошти виділятимуть з державного бюджету.

Згідно з технічним завданням, обслуговування та устримання приміщень включає в себе скошування трави, вивезення сміття та прибирання в приміщеннях. Послуги повинні надаватися у робочі дні протягом року.

Аукціон щодо тендеру відбудеться після 7 серпня.

Нагадаємо, Головне управління ДФС Львівщини уклало договір з ТзОВ «Підгаєцька будівельна компанія» на проведення капітального ремонту водовідведення і гідроізоляції нижнього рівня адмінбудинку на Стрийській, 35 у Львові. Усі роботи, вартість яких становить 29 млн гривень, мають закінчити до кінця цього року.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі