ГУ Національної поліції у Львівській області не надало інформацію про розслідування “Ночі Гніву”

Дану інформацію мали надати сьогодні, 14 лютого, на пленарному засіданні 17-ї сесії Львівської міської ради 7-го скликання.

ГУ Національної поліції у Львівській області відмовились надавати інформацію про хід розслідування кримінальних справ, відкритих за результатами подій зими 2014 року «Ночі Гніву».

Дану інформацію мали надати сьогодні, 14 лютого, на пленарному засіданні 17-ї сесії Львівської міської ради 7-го скликання.

ГУ Національної поліції у Львівській області, прокуратура Львівської області та управління служби безпеки України у Львівській області не надали жодної інформації про хід розслідування кримінальних справ, відкритих за результатами подій зими 2014 року “Ночі Гніву”. Варто також зазначити, що на пленарне засідання сесії ЛМР не з’явився жоден із представників вищезгаданих органів. Натомість було передано лист від ГУ Національної поліції у Львівській області.

“У ході досудового розслідування проведено понад 600 допитів свідків, 100 обшуків та інших слідчих розшукових дій. Досудове розслідування у кримінальному впровадженні триває.”, – йдеться у повідомленні  ГУ Національної поліції у Львівській області.

А також зазначено, що на пленарному засіданні сесії ЛМР не може розголошуватись така інформація, адже вони не є стороною, яка може отримувати інформацію про встановлені фактичні дані та прийнятті процесуальні рішення. Саме тому не можуть бути відкритті матеріали та наданні відомості про хід розслідування.

Ігор Дякович, депутат фракції “Українська галицька партія” наголосив на тому, що питання стояло не лише до Національної поліції, а й до прокуратури та управління служби безпеки України у Львівській області.

“Ці три відомства могли би синхронізувати свої зусилля та отримати дозвіл на відкриття принаймі частини інформації, що стосується термінів закінчення розслідування та якихось проміжних даних”, додав він.

Дане питання перенесли на наступне пленарне засідання сесії Львівської міської ради. Анатолій Забарило, секретар ЛМР, зазначив, що вони розширять предмет обговорення даного питання, аби уникнути таємниці слідства.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі