Ігоря Прокопіва поновили на посаду заступника головного лікаря Львівського обласного клінічного перинатального центру

21 січня, на посаду заступника головного лікаря Львівського обласного клінічного перинатального центру було поновлено Ігоря Прокопіва.

На посаду заступника головного лікаря Львівського обласного клінічного перинатального центру було поновлено Ігоря Прокопіва.

У травні 2018 року з посади головного лікаря Львівського обласного клінічного перинатального центру було звільнено Ларису Янівну, а також її заступника Ігоря Прокопіва, та двох завідувачів відділеннями – Восиля Перцовича та Ігоря Ковальчука. Причиною звільнення стало те, що лікарі ніби не зауважили недоліки під час проведення будівельних робіт, а саме недостатню ширину дверей в приймальному покої, неправильне облаштування приміщення центрального стерилізаційного  відділення та ренген кабінету.  Лікарі ж заявляли, що неодноразово звертали увагу будівельників на недоліки, та вони все одно не були усунуті. І вищеперерахованих лікарів було звільненно за статтею.

Після цього, заступник головного лікаря подав до суду, та врешті за 6 місяців процесу, на черговому засіданні на підставі мирової угоди ухвалено рішення скасувати наказ про звільнення та поновити його на посаді. Про це зазначив Ігор Прокопів на своїй сторінці у Facebook.

До суду подав також заяву і завідувач одного з відділення Ігор Ковальчук

«Щиро чекаю такого ж рішення відносно мого колеги – лікаря Ігоря Ковальчука, який позивався до суду», – зазначив Ігор Прокопів

Він також повідомив, що не тримається посади на якій поновлений судовим рішенням, хоче та буде працювати лікарем та був змушений довести абсурдність та незаконність наказу на звільнення лікарів».

Та в коментарі журналісту IA Вежа він не був таким точним, адже повідомив, що напено працюватиме лікарем та остаточне рішення буде приймати вже після того, як його поновлять на посаді заступника головного лікаря.

категорії
Новини ЛьвівщиниСуспільство

Публікації по темі