Інформаційні таблиці про визначні місця Львівщини коштували бюджету 177 тис грн

Встановлено 28 інформаційних таблиць, стійок та кріплень для ознакування 10 історико-культурних об’єктів на суму 177 тисяч грн.

В рамках «Комплексної програми розвитку культури Львівщини на 2018-2020 роки» облдержадміністрація профінансувала встановлення інформаційних таблиць

Дані отримано у відповідь на інформаційний запит від Львівської облдержадміністрації.

У повідомленні зазначено, що в рамках «Комплексної програми розвитку культури Львівщини на 2018-2020 роки» в департаменті з питань культури, національностей та релігій облдержадміністрації  стартував проект «Наша історія», мета якого – вшанування сучасних героїв, визначних постатей та промоції історико-культурних об’єктів Львівщини.

Зазначають, що одним із заходів проекту передбачено ознакування місць, пов’язаних з сучасними героями, видатними діячами, історією, культурою та релігією.

Згідно даних, наданих Оксаною Стоколос-Ворончук, заступником голови облдержадміністрації, після проведення відповідних тендерних процедур було виготовлено 28 інформаційних таблиць, стійки та кріплення для ознакування 10 історико-культурних об’єктів на суму 177043,21 грн.

Додає, що всі виготовлені інформаційні таблиці вже встановлені на дорогах Львівщини.

Зазначимо, на сайті ЛОДА вказали перелік місць, на яких станом на сьогодні вже встановлені інформаційні таблиці в межах програми. Зокрема у с. Новосілки «Музей та остання парафія о. Маркіяна Шашкевича, смт Красне «Могила останнього головнокомандувача, генерал-хорунжого УПА Василя Кука, с. Грімне «Музей підпільного штабу УПА генерала Романа Шашкевича, с. Кліцько «Родинне село Івана Геля, українського правозахисника, дисидента, політика, публіциста, релігійного діяча.

Окрім цього, Оксана Стоколос-Ворончук повідомила, що до кінця 2018 року в рамках проведення ІІ етапу ознакування встановлять ще 26 об’єктів.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі