Інститут «Львівагропроект» розширить виробничо-лабораторний корпус

Будівля знаходиться на просп. В. Чорновола, 67.

Кооперативно-державному проектно-вишукувальному інституту «Львівагропроект» затвердили містобудівні умови та обмеження для проектування об’єкта будівництва на реконструкцію з розширенням виробничо-лабораторного корпусу.

Мова йде про влаштування дахової котельні та сходів виходу на дах на просп. В. Чорновола, 67 за рахунок надбудови.

Згідно з даними YouСontrol, інститут існує вже понад 6 років, керівником є Людмила Тимофєєва. «Львівагропроект» займається діяльністю профспілок.

Нагадаємо, як повідомляла ІА «Вежа», Кооперативно-державному проектно-вишукувальному інституту «Львівагропроект» мали затвердити містобудівні умови та обмеження для проектування об’єкта будівництва на реконструкцію з розширенням виробничо-лабораторного корпусу. Водночас, Андрій Садовий, міський голова міста Львова, звернув увагу на те, що на об’єкті працює всього 3 працівники із середньою заробітною платою у 4 тисячі 200 гривень. Рішення про затвердження містобудівних умов перенесли на наступне засідання, щоб особисто поспілкуватися із керівниками.

Однак представник компанії повідомив, що на підприємстві працюють 5 людей, які виконують лише функції адміністрування, тому заробітня плата є на такому низькому рівні. “У мене прохання, аби управління економіки спільно з кервництвом даного підприємства вивели заробітню платню на легальний рівень. Адже ті кошти, що сплачкються як податок на заробітню платню це єдині кошти, які поступають в міський бюджет. “, – наголосив міський голова.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі