Інтерактивну карту будівельних робіт презентували, про недоліки забули

Відтепер кожен може стати громадським контролером завдяки кнопці «подати скаргу».

Сьогодні, 11 вересня, у Львівській обласній державній адміністрації презентували інтерактивну карту будівельних робіт області, за допомогою якої можна поскаржитись на якість будівельних робіт.

Про це повідомили у прес-службі Львівської облдержадміністрації.

Серед інформації, яку містить онлайн мапа – відомості про підрядника і замовника, вартість будівництва, стан виконання, проведення процедури тендеру по об’єкту, основні фотографічні матеріали.

«Якщо подивитися на всі об’єкти, які ми «залили» на цю карту упродовж 2016-18 років, це буде понад 5 тисяч об’єктів реконструкції, будівництва, капітального ремонту, які були реалізовані у Львівській області за рахунок різних джерел – державний фонд регіонального розвитку, субвенція з державного бюджету, конкурс мікропроектів, обласні програми, бюджет розвитку обласного бюджету та інші джерела », – розповіла заступник директора департаменту економічної політики Львівської ОДА Валентина Москаленко.

Через виявлений недолік можна сказати, що об’єктів не 5 тисяч, а 2,5 тисячі, тому що майже кожний об’єкт має дублікат.

«Кожний об’єкт міг фінансуватись в різних роках, тому так і вийшло. За тиждень ми усунемо цей недолік, залишивши тільки останній об’єкт по року фінансування», – прокоментувала Валентина Москаленко.

Також вона додала, що мешканці, які проводитимуть своєрідний моніторинг виконання робіт і відповідно реагуватимуть, зокрема щодо неналежного їх виконання, можуть стати своєрідним агентом позитивних змін у власному селі, місті чи області.

«Клікнувши на кнопочку «Подати скаргу на неналежну якість ремонту», ви можете описати у вашому зверненні чому ви вважаєте, що ремонт неякісний, додати фотоматеріали, залишити відповідно свої контактні дані і ця скарга автоматично надійде у відділ звернень громадян. Це вже працює», – розповіла Валентина Москаленко.

Інтерактивна карта будівельних робіт реалізована на платформі openbudget.in.ua та доступна на сайті Львівської ОДА за посиланням.

 

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі