Ірину Микичак хочуть звільнити з ЛОДА через перевищення повноважень

Ірина Микичак відмовилася писати заяву на звільнення.

Керівництво Львівської ОДА вирішило звільнити з посади директорку департаменту охорони здоров’я Ірину Микичак. Їй вже озвучили вимогу написати заяву на звільнення.

Про це ZAXID.NET підтвердило надійне джерело у Львівській ОДА.

У керівництві ОДА вважають, що Ірина Микичак перевищила свої повноваження щодо подачі за своїм підписом проектів рішень у Львівську облраду та їх відкликання. Зокрема, вирішальну роль відіграв негативний суспільний резонанс щодо реорганізації дитячих лікарень. Йдеться про ініціативу Ірини Микичак реорганізувати Львівську обласну дитячу клінічну лікарню Охмадит через приєднання її до Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру.

Також відомо, що Ірина Микичак відмовилася писати заяву на звільнення. Як повідомляють у ZAXID.NET, не вдалося отримати коментар у самої Ірини Микичак з цього приводу.

Нагадаємо ініціатива щодо ліквідації Львівської обласної дитячої клінічної лікарні Охмадит через приєднання її до Західноукраїнського спеціалізованого дитячого медичного центру викликала суспільний резонанс. Разом із тим, медична комісія обласної ради підтримала таке об’єднання. Цей крок, як стверджували члени комісії, обумовлений зміною принципів фінансування і необхідністю концентрації медичної допомоги. Ініціатором об’єднання двох дитячих лікарень став департамент охорони здоров’я ЛОДА.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі