Італійський страйк працівників швидкої у Львові відтермінували

Серед основних вимог працівників швидкої підвищення заробітної плати.

Анонсований італійський страйк працівників Центру екстреної медичної допомоги у Львові переносять на невизначений термін.

Про це повідомив у Facebook Степан Железняк, лікар невідкладних станів Центру екстреної медичної допомоги.

“Сьогодні відбулася зустріч з першим заступником начальника департаменту охорони здоров’я Львівської області Васько А. Р., во генерального директора КЗ ЛОР ЛОЦЕМДМК Пилипцем Я.Д., на якій обговорювались наші вимоги. Спершу розмова зайшла в глухий кут, оскільки всі матеріальні питання зможуть бути вирішені тільки на засіданні обласної ради 12.03.19. Просили призупинити “італійський страйк”, – йдеться в повідомленні.

Серед основних вимог працівників швидкої підвищення заробітної плати, фільтрація викликів, звільнення керівниці Львівської станції швидкої допомоги та закупівля нової форми.

“Дійшли до компромісу шляхом виконання хоча б однієї нашої вимоги, яка буде нашою гарантією на подальші виконання вимог. Отже, домовились призупинити “італійський страйк” на певний час. Даємо адміністрації ще шанс нас почути, оскільки домовились про реальні кроки з їх сторони. В жодному разі не відмовляємося від наших вимог! При будь якому порушенні домовленості розпочинаємо “італійський страйк” та пікети!”, – додає Степан Железняк.

Додамо, італійський страйк передбачає різке зниження працівниками темпу роботи внаслідок надто суворого додержання службових інструкцій або навіть повне припинення праці за одночасного збереження їхньої присутності на робочих місцях.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі