Італійському лоукостеру дозволили літати з Риму до Одеси

Польоти Ernest Airlines зможе почати з 19 квітня.

Авіаційна влада Італії надала право авіакомпанії Ernest Airlines почати польоти за маршрутом Одеса–Рим з частотою двічі на тиждень.

Про це повідомляє avianews.com.

Заявки на польоти з однаковою частотою – двічі на тиждень – подали два авіаперевізника – Ernest Airlines на Одеса-Рим і Ryanair на Київ-Бергамо.

В ході проведеного конкурсу право на виконання рейсів ENAC надали Ernest Airlines, оскільки авіаперевізник в ході тендеру отримав 60 балів, в той час як його конкурент з Ірландії – 57 балів.

У рішенні зазначено, що польоти Ernest Airlines зможе почати з 19 квітня.

Довідка

Ernest Airlines – італійська авіакомпанія зі штаб-квартирою в Мілані. Основний центр компанії розташований у Тирані, Албанія. Авіакомпанія є лоу-кост перевізником та обслуговує італійський, албанський, український та румунський ринки. Основні рейси здійснюються між Італією та Албанією, Україною, Румунією та Іспанією.

З грудня 2017 року Ernest почала виконувати рейси з Києва та Львова за такими напрямками: Неаполь – Львів, починаючи з грудня, кожної п’ятниці та неділі; Венеція – Львів, починаючи з грудня, кожної п’ятниці та неділі; Мілан Бергамо – Київ, починаючи з грудня, кожного понеділка та суботи; Неаполь – Київ, починаючи з грудня, кожного понеділка та суботи.

Станом на липень 2018 року рейси здійснюються з Києва до Мілана Баргамо, Больньї та Неаполя та зі Львова до Мілана Бергамо, Неаполя, Венеції, Мілана Мальпенси та Риму Фюмечіно. Ernest Airlines є на третьому місці за кількістю рейсів, що виконують за тиждень в аеропорту Львів (після МАУ та Wizzair) станом на липень 2018. В жовтні планується старт польотів з Києва до Мілана Мальпенса та Риму Фюмічіно.

категорії
Суспільство

Публікації по темі