Кабінет Міністрів схвалив законопроект про ратифікацію Угоди про вільну торгівлю Україна – Ізраїль

Відповідні документи будуть невдовзі передані до Верховної Ради України.

Сьогодні, 17 квітня, Кабінет Міністрів України схвалив розроблений законопроект та розпорядження, якими пропонується ратифікувати Угоду про вільну торгівлю між урядами України та Держави Ізраїль. Відповідні документи будуть невдовзі передані до Верховної Ради України.

Про це інформує прес-служба Міністерства економічного розвитку і торгівлі України.

Ратифікація Угоди про вільну торгівлю Україна-Ізраїль у Верховній Раді дозволить завершити внутрішньодержавні процедури, які потрібні, щоб Угода набула чинності. Ратифікація Угоди також сприятиме подальшому розвитку двостороннього торговельно-економічного співробітництва між Україною та Державою Ізраїль.

Нагадаємо, що Угода про вільну торгівлю між урядами України та Держави Ізраїль була підписана 21 січня 2019 року. Дія угоди спрямована на двосторонню лібералізацію та усунення бар’єрів у торгівлі між Україною та Ізраїлем. Угода також створює додаткові можливості для українських експортерів щодо розширення ринків збуту, кооперації, розвитку і модернізації власного виробництва в Україні.

Як зазначено на сайті президента, Угода сприятиме розвитку двостороннього торговельно-економічного співробітництва між країнами, дозволить вітчизняним товаровиробникам отримати переваги від лібералізації ринку товарів Держави Ізраїль, відкриє можливості для українського бізнесу як для розширення ринків збуту, так і для розвитку й модернізації власного виробництва.

До слова, за повідомленням прес-служби Міністерства економічного розвитку і торгівлі, Україна уклала 16 угод про зону вільної торгівлі, які діють на 45 країн світу.

категорії
ЕкономікаСуспільство

Публікації по темі