Каналізаційні колектори у Жовкві будуватиме компанія з статутним капіталом 500 гривень

Угоду про надання послуг підписали 23 жовтня, будівельні роботи мають завершити до кінця цього року.

Каналізаційні колектори у Жовкві будуть збудовані за понад 2 мільйона гривень.

Відповідний тендер був розміщений на порталі Prozorro 28 вересня цього року.  Будівництво планується на вулицях: Липовій, Бузковій, Медовій та  Бічній Б.Хмельницького.

Варто зазначити, на сайті комунального підприємства “Жовківське ВУВКГ” вказано, що централізованим водовідведенням сьогодні охоплено лише 53% мешканців м. Жовкви. Багато каналізаційних насосних станцій потребують ремонту та модернізації.

Аукціон стосовно тендеру відбувся 18 жовтня. Перемогу у ньому здобула компанія ТОВ «БУДГАРАНТ ГРУПП», яка виконає будівництво каналізаційних колекторів за 2 мільйона 462 тисячі  гривень.

Згідно технічної документації компанія має провести демонтажні, будівельні, земляні та відновлювальні роботи. Угоду про надання послуг підписали 23 жовтня, будівельні роботи мають завершити до кінця цього року.

Компанією, що виграла тендер згідно інформації порталу YouControl, керує Шуманський Юрій Богданович. Основний вид діяльності ТОВ «БУДГАРАНТ ГРУПП» є будівництво житлових і нежитлових будівель. Також вони займаються вантажними автомобільними транспортами та діяльністю у сфері права. Варто зазначити, що у цієї компанії недостатній розмір статутного капіталу, адже він становить лише 500 гривень. Компанія була заснована у жовтні 2014 року.

В 2018 році ТОВ «БУДГАРАНТ ГРУПП» перемогла у 12 тендерах на загальну суму понад 119 млн гривень. Зокрема компанія виконуватиме благоустрій  військового містечка №35 на замовлення Західного територіального квартирно-експлуатаційного управління, займатиметься реконструкцією парку у місті Трускавець, реконструюватиме підвісний міст у місті Червоноград, а також займатиметься будівництвом різноманітних водопроводів у Львівській області.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі

Новини