«Карпати» хочуть реконструювати стадіон «Україна»

Підготовка до проведення громадських слухань фактично зупинена Секретаріатом ради ЛМР.

Львівські «Карпати» звернулися до віце-прем’єр-міністра з проханням надати їм дозвіл на реконструкцію стадіону «Україна».

Про це повідомляє прес-служба клубу.

«Із розумінням того, що легендарний стадіон «Україна» потребує інноваційних втручань, капітальної модернізації та реконструкції, ФК «Карпати» готовий забезпечити реалізацію цього масштабного проекту», – йдеться в повідомленні.

У відкритому листі до посадових осіб ФК «Карпати» зазначив, що намір перетворити стадіон на  сучасний футбольний об’єкт з елементами різноманітної інфраструктури клуб задекларував ще в 2006-му році.

У 2017 році виконавчий комітет ЛМР прийняв рішення дозволити ФК «Карпати» розробити відповідну містобудівну документацію для проекту. На початку жовтня цього року клуб подав до міської ради проект реконструкції стадіону.

Як зазначено у листі клубу, підготовка до проведення громадських слухань фактично зупинена Секретаріатом ради ЛМР, тож львівські «Карпати» звертаються до Геннадія Зубка, віце-прем’єр міністра України, керівництва міста та області з проханням пришвидшити процес громадських слухань детального плану території.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі