“Кількість насильницьких злочинів та розбоїв знизилася на 25%”, – Сергій Князєв

В Україні триває реформа правоохоронних органів.

У Нацполіції звітують зниження рівня злочинності в Україні на фоні реформи правоохоронних органів

Про це повідомляє Сергій Князєв, Глава Національної поліції України. Передає Прес-служба Міністерства внутрішніх справ України.

Як зазначено в повідомленні, Сергій Князєв взяв участь у щорічній конференції Міжнародної асоціації керівників поліції, яка проходить у Флориді (США).

У ході виступу він, зокрема, зазначив, що в Україні, незважаючи на гібриду війну, триває реформа правоохоронних органів. “Ми констатуємо, що реформа Нацполіції України призвела до зниження рівня злочинності в нашій державі – при незакінченій війні. Загальна злочинність порівняно з 2013 роком зменшилася на 10 відсотків. Насильницькі злочини, розбої знизилися на 25 відсотків”, – повідомив він.

Він також додав, що Росія протягом 5 років продовжує вчиняти дії, направлені на повалення конституційного ладу в Україні. “Вся світова спільнота здригнулася від події, яка відбулася у британському місті Солсбері. В нашій державі такі події тривають упродовж п’яти років. Такі злочинні дії направлені на повалення конституційного строю нашої держави”, – наголосив Князєв.

Також зазначив, що Національна поліція України у 2018 році припинила діяльність 198 організованих злочинних груп, що у півтора рази перевищує минулорічний показник.

категорії
Суспільство

Публікації по темі