Кінцеву суму коштів на субсидії будуть коригувати до кінця року

Сума буде коригуватися залежно від чисельності отримувачів субсидії.
Джерело фото - ukr.media

Сьогодні, 9 жовтня, під час експертної дискусії стало відомо, що суму коштів на субсидії планують відкоригувати до кінця цього року.

Про це повідомив директор Департаменту державної соціальної допомоги Мінсоцполітики Віталій Музиченко.

«На сьогодні сума коштів, яка передбачена, вона порахована і, можливо, буде коригуватися залежно від декількох параметрів. Зокрема, щодо чисельності отримувачів субсидії. Оскільки, на сьогоднішній день після внесених змін ми не розуміємо до кінця ще чисельність отримувачів субсидії в наступний опалювальний період і оскільки брати цю інформацію за минулий опалювальний період достатньо неправильно, я думаю, що в найближчі місяці, тобто, по грудень включно, ми матимемо достатньо чітку інформацію, яка дасть можливість коригувати відповідні суми», – розповів Музиченко.

Він також зазначив, що в травні цього року було створено Єдиний державний реєстр отримувачів субсидій, який дозволив виявити підвищену кількість одержувачів субсидій.

Нагадаємо, раніше Міністр соціальної політики Андрій Рева повідомив про те, що українцям за півроку нарахували зайвих субсидій на 5 млрд гривень. За його даними, у 2017 році зайво нарахована субсидія складала 8 млрд грн, у 2016 році – 15 млрд грн.

категорії
Всі новиниЕкономікаСуспільство

Публікації по темі