Київ купить 10 трамваїв у львівського «Електронтрансу»

Очікується, що Київ отримає нові трамваї до 31 грудня поточного року.

Спільне українсько-німецьке підприємство “Електронтранс” поставить Києву 10 низькопідлогових трамвайних вагонів. Передбачається, що сума закупівлі складе 497,962 млн гривень за умовами аукціону, який відбувся у вівторок в системі ProZorro.

Відповідний тендер був оприлюднений у системі Prozorro.

Єдиним конкурентом “Елеткронтранса” – дилер російського Усть-Катавского вагонобудівного заводу ТОВ “Торговий дім УКВЗ-Україна”. Різниця між ціною переможця і другого учасника склала 6 тисяч гривень.

Очікується, що Київ отримає нові трамваї до 31 грудня поточного року.

Варто вказати, що раніше Львів придбав у Берлінської муніципально-транспортної компанії старі чеські трамваї 80-х років Tatra K-T4D.

Київська влада затвердила програму розвитку транспортної інфраструктури до 2023 року з бюджетом 76,4 млрд гривень. В рамках програми планується оновити 400 одиниць комунального транспорту. У 2019 році Європейський банк реконструкції і розвитку планує виділити Києву 320 млн євро на транспортні проекти. Банк вже виділив 60 млн євро на придбання 185 автобусів і 202 тролейбусів для “Київпастрансу” та 40 млн євро – на 50 вагонів для метрополітену. Термін реалізації проектів – до 2021 року.

категорії
Новини ЛьвівщиниСуспільство

Публікації по темі