Київ придбає десять нових трамваїв

Комунальне підприємство "Київпастранс" придбає 10 трамвайних вагонів за очікуваною вартістю 430 млн 560 тисяч грн.

КП “Київпастранс” оголосило тендер на поставку 10 трамвайних вагонів за 430 млн грн

Інформація з’явилася на порталі публічних закупівель Prozorro.

Згідно тендерної документації, комунальне підприємство “Київпастранс” придбає 10 нових пасажирських трамвайних вагонів за очікуваною вартістю 430 млн 560 тисяч грн.

Зокрема планують придбати трамвайні вагони довжиною понад 26 метрів з часткою низького рівня підлоги не менше 70%. Додають, що вагони обов’язково мають бути нові, що не були у використанні. Вказують, що Трамвайний вагон повинен бути однопросторовий для пасажирів, при цьому як мінімум трьохсекційний. Кабінп водія обов’язково має передбачати пульт керування, що забезпечує ергономічне розташування обладнання та вимикачів, крісло з регулюванням у двох площинах, сонцезахисні пристрої на лобовому і боковому склі, шафа для особистих речей, пристрій контролю уважності водія з ручним управлінням або педаллю безпеки та пристрій екстреного гальмування на панелі водія.

Крім того, замовник акцентує, що біля кожних дверей повинні бути встановлені кнопки сигналізації про намір вийти. Додає, що навчання водіїв та обслуговуючий персонал забезпечує постачальник.

Відтак, аукціон з визначення переможця назначили на 4 грудня 2018 року. Трамвайні вагон згідно документації повинні поставити з 1 по 31 грудня 2019 року.

Довідка: КП “Київпастранс” займається питаннями транспорту і є найбільшим підприємством в даній галузі на території України.

Нагадаємо, що цього року Львів закупив 30 вживаних трамваїв у муніципальної транспортної компанії Берліна (BVG). Один вагон обійшовся Львову в 42 тис. євро.

категорії
Суспільство

Публікації по темі