Київ відмовився від закупівлі нових трамваїв

Комунальне підприємство «Київпастранс» відмінив тендери на закупівлю нових трамваїв для міста Київ.

Комунальне підприємство «Київпастранс» відмінив тендери на закупівлю нових трамваїв для міста Київ.

На порталі Prozorro було опубліковано два тендери на закупівлю трамваїв для м.Київ.

Один тендер передбачав закупівлю 10 пасажирських трамвайних вагонів довжиною понад 26 метрів з низьким рівнем підлоги 100% на суму в 568 мільйонів 632 тисячі гривень.

Заявки на участь в торгах подали: ТОВ “Спільне українсько-німецьке підприємство “Електротранс”, польська компанія PESA та TRAM FOR ENVI s.r.o.

Ще один тендер передбачав придбання 10 штук пасажирських самохідних трамвайних вагонів довжиною понад 30 метрів з низьким рівнем підлоги 100% на суму в 503 мільйона гривень.

На участь в цьому тендері свої заявки подали також ТОВ “Спільне українсько-німецьке підприємство “Електротранс” та TRAM FOR ENVI s.r.o, а також ТОВ “Торговий дім УКВЗ-Україна”.

Згідно з технічним завданням трамваї повинні були бути новими та виготовленими не раніше як в 2018 році. Трамвайний вагон повинен бути однопросторовим для пасажирів з мінімально трьома секціями. А от кількість для сидіннь передбачалось не менше як 60 місць. Окрім закупівлі трамвайних вагонів в документаціях вказана також закупівля запасних частин для технічного обслуговування і діагностики на суму не менше як 3 млн гривень.

В повідомленні вказано, що відміна тендерів відбулась у зв’язку з неможливістю усунення порушень, що виникли через виявлені порушення законодавства з питань публічних закупівель.

категорії
Суспільство

Публікації по темі