Київпастранс уклав договір на поставку до 10 трамваїв Електрон

Строки поставки наразі встановлені від 1 травня 2019 до 31 грудня 2019.

Сьогодні між КП “Київпастранс” та ТОВ “СУНП “Електронтранс” було укладено договір на поставку 10 трамваїв Електрон T5B641.

Про це йдеться на сторінці AllTransUA у Facebook.

Відповідний тендер у системі Prozorro був оприлюднений ще 18 лютого. До участі у торгах також подало заявку ТОВ “Торговий дім УКВЗ-Україна”, дилер російського Усть-Катавского вагонобудівного заводу, однак його пропозиція виявилася дорожчою на 6 тисяч гривень.

Згідно умов договору, поставка здійснюється окремими партіями, виходячи з фактичного обсягу видатків покупця за його окремою заявкою.

Таким чином, фактичні обсяги закупівлі можуть бути меншими. Строки поставки наразі встановлені від 1 травня 2019 до 31 грудня 2019. Зазначено, що закупівля знаходиться під моніторингом Північного офісу Держаудитслужби.

Варто вказати, що вартість кожного трамваю – 49 млн 436 тис. гривень. Окрім того, ще 3,6 млн коштує комплект запчастин та інструментів. Загальна вартість договору склала 497 млн 962 тис. гривень.

На сьогодні в Києві працює 10 таких трамваїв на маршрутах правобережного швидкісного трамваю.

Нагадаємо, раніше ІА “Вежа” повідомляла, що Спільне українсько-німецьке підприємство “Електронтранс” поставить Києву 10 низькопідлогових трамвайних вагонів. Передбачається, що сума закупівлі складе 497,962 млн гривень за умовами аукціону, який відбувся у вівторок в системі ProZorro.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі