Київська компанія виготовить проект землеустрою земельної ділянки на вул. Академіка А. Сахарова, 35

На вул. Академіка А. Сахарова, 35 сьогодні знаходиться будівля, у якій розміщена аптека DS, Львівська бізнес-школа УКУ та квартири в оренду.

Дозвіл на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки товариству з обмеженою відповідальністю “Планета буд“ Львівська міськрада надала 11 березня 2019 року.

Про це йдеться в Ухвалі № 4777, прийнятій на 17-тій сесії 7-го скликання Львівської міської ради.

Розглянувши звернення товариства з обмеженою відповідальністю “Планета буд” від 31 березня 2018 року, міська рада надала йому дозволу на виготовлення проекту землеустрою щодо відведення земельної на вул. Академіка А. Сахарова, 35.

В Ухвалі зазначено, що ділянку орієнтовною площею 0,0646 га (у тому числі площею 0,0035 га у межах червоних ліній під нерухомістю) будуть обслуговувати будівлі за рахунок земель, що не надані у власність або користування, з подальшим переведенням їх до земель житлової та громадської забудови.

Згідно з даними Youcontrol, ТзОВ “Планета буд” працює в Україні вже понад 15 років, а основним видом діяльності зазначена оренда та управління власною або орендованою нерухомістю. Окрім того, підприємство здійснює прибирання будівель, купує та продає нерухомість, консультує з питань комерційної діяльності та управління і тд.

Що стосується згаданої ділянки на вул. Академіка А. Сахарова, 35, сьогодні там знаходиться будівля, у якій розміщена аптека DS, Львівська бізнес-школа УКУ та квартири в оренду.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі