Київський метрополітен закупить 50 нових вагонів метро

Вартість закупівлі становитиме 50 млн євро.

Вартість придбання вагонів становитиме близько 50 млн євро. Кошти на придбання рухомого складу метрополітену в рамках відповідної угоди може надати Європейський банк реконструкції й розвитку.

Передає Національний Промисловий Портал.

Відповідний проект рішення був підтриманий бюджетною комісією Київради. Документ повинні винести на одне із засідань Київради.

Нагадаємо, минулого року  “Львівелектротранс” закупив y Берліну 30 вживаних трамваїв за 800 тисяч євро, проте вони виявились неадаптованими до транспортної системи Львова. За словами Андрія Білого, заступника директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР, Львів закупив саме трамваї КТ4 з візками для широких колій, адже наш персонал їх вміє обслуговувати та знайомий з їх механікою, а ціна адаптації трамваїв до транспортної системи міста залишається виправданою.

Як зазначив Андрій Білий під час презентації в депо, ЛКП «Львівелектротранс» проведе переобладнання трамваїв, зокрема будуть замінені широколійні візки на вузькоколійні, що зможуть курсувати вузькоколійною трамвайною мережею міста. «Ті візки, котрими були обладнанні німецькі трамваї, будуть розібрані. З них непридатна рама та вісі, але все інше обладнання буде перенесено на наші візки, що зменшить вартість переоснащення трамваїв. Вартість одного трамваю 18 тисяч євро, іще 24 коштуватиме розмитнення та переобладнання, з врахуванням того, що більшість обладнання ми переставляємо», – зазначив він.

категорії
Суспільство

Публікації по темі