Класік або ВІП: Нацбанк придбає страхові поліси за 90 мільйонів гривень

Мова йде про страхування від нещасних випадків і страхування здоров’я.

Національний Банк України оприлюднив тендер з добровільного медичного страхування 3500 людей за очікуваною вартістю в 90 мільйонів гривень.

Відповідний тендер розміщено на порталі публічних закупівель Prozorro.

Мова йде про страхування від нещасних випадків і страхування здоров’я. Згідно з даними, обсяг надання послуг не перевищуватиме 3500 страхових полісів за чотирма програмами страхування: Класік – 2446 осіб, Престиж – 940 осіб, Еліт – 100 осіб та ВІП – 14 осіб).

Стархування будуть забезпечувати 36 місяців: у період з 1 серпня 2019 року до 31 липня 2022 року.

В тендерній документації зазначено, що кожен пакет (Класік, Престиж, Еліт та ВІП) страхуватиме від гострих захворювань, у тому числі хронічних захворювань в стадії загострення, травм, опіків, отруєнь, тощо без обмеження за кількістю випадків. Теж саме стосуватиметься консультацій лікарів, проведення медичних процедур, лікувальних масажів, голкорефлексотерапій, мануальних терапій та лікувальної фізкультури ‒ до 10 процедур на рік.

Водночас, власники пакету ВІП мають можливість отримувати необхідні послуги у брендових приватних медичних закладах (Борис, Добробут, Медиком тощо) на відміну від Класік, яким пропонують державні та відомчі медичні заклади помірної цінової категорії (Центральний госпіталь МВС України, Центральна поліклініка Печерського району тощо).

Згідно з умовами тендеру, аукціон з визначення переможця відбудеться 3 червня 2019 року за пріоритетом нижчої ціни.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі