Комісія при Мінекономрозвитку розширила список учасників державної програми підтримки сільгоспмашинобудування

Всього в списку 163 заводи та 11374 найменувань.

Комісія з формування переліку вітчизняної техніки та обладнання для агропромислового комплексу розширила перелік техніки та обладнання для агропромислового комплексу, які відповідають критеріям для отримання компенсації

Про це повідомив прес-центр Міністерства економічного розвитку і торгівлі.

“У 2018 році українські аграрії купили 17182 одиниць української сільгосптехніки на суму 4,4 млрд гривень завдяки цій програмі. А ще на 38% зросла кількість машинобудівних підприємств, які виробляють техніку і обладнання для АПК, при чому 1/3 усієї української техніки і обладнання купується у рамках запровадженої нами Програми”, – підкреслив Голова комісії Степан Кубів.

Перший віце-прем’єр-міністр додав, що Комісія отримала численні звернення від виробників з проханням розширити перелік техніки та обладнання і збільшити кількість учасників програми. Тож на своєму засіданні комісія вивчила отримані заявки на відповідність сільгосптехніки та обладнання критеріям участі у Програмі та оновила на 2019 рік перелік виробників та номенклатуру техніки та обладнання, які відповідають умовам.

“На старті критеріям програми відповідали тільки 40 заводів – виробників сільгосптехніки, а торік – уже 141 підприємство. При тому, що вимоги до локалізації зросли з 35% до 55% на 2019 рік. На початку було менш як 800 найменувань техніки і обладнання, а у 2018 році стало 9250 найменувань. Завдяки програмі створено 5 тисяч додаткових робочих місць, а надходження до бюджетів усіх рівнів склали 1,6 млрд гривень. Як бачите програма діє!”, – підкреслив Степан Кубів.

За  підсумками засідання Комісія затвердила оновлений перелік виробників та розширила перелік техніки та обладнання, які відповідають критеріям Програми підтримки. Всього в списку 163 заводи та 11374 найменувань.

категорії
ЕкономікаСуспільство

Публікації по темі