Компанія директора державного «Укрндіспецбуд» освоїть 200 мільйонів на будівництві дороги на Хмельниччині

Служба автомобільних доріг у Хмельницькій області, за результатами відкритих торгів, підпише договір на проведення поточного середнього ремонту автодороги Т23-14 Теофіполь-Красилів, о компанією ТОВ «СТЛ+М». Про це редакції видання “Vezha”...

Служба автомобільних доріг у Хмельницькій області, за результатами відкритих торгів, підпише договір на проведення поточного середнього ремонту автодороги Т23-14 Теофіполь-Красилів, о компанією ТОВ «СТЛ+М». Про це редакції видання “Vezha” стало відомо з інформації на порталі Prozorro.

Згідно умов тендеру, підрядник проведе поточний середній ремонт автомобільної дороги державного значення Т-23-14 Теофіполь – Красилів, завершивши його до 31 грудня 2022 року.

Варто зазначити, участь у тендері взяли три компанії: ТОВ «СПІЛЬНЕ УКРАЇНСЬКО-НІМЕЦЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО «АВТОСТРАДА», ТОВ «СТЛ+М» та ПрАТ Хмельницьке ШБУ №56.

Найбільш економічно вигідну пропозицію запропонувала компанія ТОВ «СТЛ+М», що виконає ремонт 228,76 млн гривень, що лише на 3,2% менше очікуваної вартості робіт.

Компанія переможець ТОВ «СТЛ+М» зареєстрована у Хмельницькому у 2014 році, та належить киянину Кузнєцову Олегу Юрійовичу. Згідно реєстру декларацій на сайті НАЗК особа Кузнєцов Олег Юрійович є директором державного підприємства «Український науково-дослідний інститут спеціальних будівельних робіт».

Варто зазначити, компанія освоїла на державних замовленнях 2,69 млрд гривень, з котрих найбільше зароблено у 2020 році – 1,6 млрд гривень.

 

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі