Комунальна аптека продає антисептики за завищеними цінами лікарням Львівщини

Комунальна аптека продає антисептики за завищеними цінами лікарням Львова та Львівщини

Львівська 1-а міська клінічна лікарня імені Князя Лева придбала антисептичний засіб для обробки рук за ціною на 30% більше середньо-ринкової ціни.

Відповідний звіт про укладений договір опубліковано на порталі Прозорро.

Так, згідно договору договору, лікарня придбала 100 літрів антисептику в комунального підприємства Львівської обласної ради «Міжлікарняна аптека №272» . Вартість антисептика становила 1300 грн за 5 літрів, що на 30% вище середньо-ринкової вартості. Окрім цього, лікарня також закупила антисептики у ФОП Повержук В. П. у кількості 100 літрів за ціною 1270 грн/5 л.

Варто зазначити, що інші лікарні придбали антисептики за меншою ціною. До прикладу, Міська дитяча клінічна лікарня Львова придбала спиртові засоби для антисептичної обробки рук та шкіри за 951 грн/5 л., а Жовківська центральна районна лікарня закупила за 940 грн/5 л.

Найощаднішою виявилась Прокуратура Львівської області. Вони придбали антисептики за ціною 906 грн за 5 літрів.

За завищеною ціною, антисептичні засоби у цієї аптеки придбали й інші лікарні: Мостиська центральна районна лікарня, Львівський обласний госпіталь ветеранів війн та репресованих ім. Ю. Липи, Яворівська центральна районна лікарня та Львівський обласний клінічний перинатальний центр.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі