KPMG в Україні запустила платформу онлайн-аукціонів

KPMG Україна приєдналася до мережі операторів аукціонів Фонду гарантування вкладів фізичних осіб/

Нова платформа KPMG Ukraine Auction Platform надає змогу залучати для участі в торгах ФГВФО не тільки українських, але й міжнародних інвесторів, що має суттєво пожвавити український ринок проблемних активів.

Про це інформує прес-служба KPMG Ukraine.

Компанія KPMG запустила першу в Україні міжнародну платформу електронних аукціонів з англомовним інтерфейсом KPMG Ukraine Auction Platform. Таким чином, KPMG Україна приєдналася до мережі операторів аукціонів Фонду гарантування вкладів фізичних осіб із продажу активів неплатоспроможних банків, які реалізуються через систему електронних аукціонів ProZorro.Продажі.

Нова платформа KPMG Ukraine Auction Platform надає змогу залучати для участі в торгах ФГВФО не тільки українських, але й міжнародних інвесторів, що має суттєво пожвавити український ринок проблемних активів. KPMG виступить у якості провідного консультанта для іноземних інвесторів в Україні та надаватиме послуги щодо процесу придбання активів, у тому числі, стосовно початкової перевірки документації. Окрім цього KPMG пропонує оцінку інвестиційних можливостей, юридичні, фінансові та податкові консультації щодо придбання активів. 


«З 2016 року ми займаємося моніторингом ринку проблемних кредитів в Україні і вважаємо, що існуючий рівень інфраструктури ринку дозволить залучити нових іноземних інвесторів. Запуск платформи електронних аукціонів KPMG є позитивним сигналом для фінансового ринку, адже майданчики, що гарантують прозорість електронної торгової системи, покращують інвестиційну привабливість проблемних активів та економіки України в цілому», – зазначив Юрій Федорів, директор підрозділу інвестицій та ринків капіталу KPMG в Україні. 

«Головними перевагами KPMG Ukraine Auction Platform є експертна підтримка наших фахівців. KPMG має великий досвід роботи з проблемними активами в багатьох країнах. Консультанти KPMG в Україні допомагатимуть локальним та глобальним інвесторам визначити стратегію щодо придбання та подальшої роботи з такими активами»,- зазначає Роман Могильницький, менеджер проекту підрозділу інвестицій та ринків капіталу в KPMG в Україні.

KPMG Ukraine Auction Platform є відображенням цінностей KPMG щодо роботи з клієнтами, які налаштовані на прозорі та відкриті процедури, що, зокрема, знаходить втілення в електронних торгах. KPMG має на меті забезпечувати виконання всіх процедур відповідно до регламентів Фонду гарантування вкладів фізичних осіб.

Довідка

KPMG – це міжнародна мережа незалежних фірм, що надають аудиторські, податкові та консультаційні послуги. Ми тісно співпрацюємо з нашими клієнтами, допомагаючи їм у питаннях зниження ризиків та реалізації можливостей для їхнього бізнесу.

До числа клієнтів фірм-членів мережі KPMG входять корпорації, державні установи, а також некомерційні організації. Ми забезпечуємо нашим клієнтам стабільні стандарти якості послуг, що надаються, засновані на високому професіоналізмі, глибокому знанні галузевої специфіки та місцевих умов.

Головною метою KPMG є забезпечення і підвищення якості професійних послуг, що надаються її фахівцями. Всі фірми, які входять до нашої міжнародної мережі, прагнуть залучати до свого штату найкращих спеціалістів.

категорії
БізнесСуспільство

Публікації по темі