Легальне перебування осіб за кордоном зі сплатою ЄСВ не буде підставою відмови у субсидії, – Наталія Кузяк

Легальне перебування осіб закордоном зі сплатою Єдиного соціального внеску не буде підставою для відмови у субсидії.

Обов’язковою умовою призначення субсидій є працевлаштування людини і отримання нею доходів. В окремих випадках за відсутності доходів субсидію нараховуватимуть за рішенням комісії.

Про це сьогодні, 9 січня, повідомила Наталія Кузяк, директор департаменту соціального захисту населення Львівської ОДА, під час брифінгу щодо стану призначення субсидій.

Вона пояснила, що обов’язковою умовою призначення субсидій є працевлаштування людини і отримання нею доходів, однак є певні винятки, які дозволяють людині не отримувати доходів і при цьому мати право на субсидію за рішенням комісії, які створені на місцях, при районних державних адміністраціях або при виконкомах міських рад. «Наприклад, якщо це безробітні, які перебували на обліку в центрах зайнятості, то зважаючи на те, що вони не отримують доходів, вони мають право на субсидію», – зауважила Наталія Кузяк.

Також вона додала стосовно умов призначення субсидії. «Якщо при попередніх змінах Постанови для призначення субсидії враховувалася житлова площа і були певні обмеження, то на сьогодні такі обмеження стосуються вже не житлової площі приміщення, а власне опалювальної площі приміщення, 120 кв. м. для квартир і 200 кв. м. для житлових будинків», – вказала директор департаменту соцзахисту.

Що стосується перебування осіб закордоном, Наталія Кузяк зазначила, що якщо їх перебування є легальним документами зі сплатою Єдиного соціального внеску та підтверджується певними документами або якщо мова йде про навчання студентів чи лікування закордоном, то це теж не є підставою для відмови у субсидії.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі