Lev Development пропонує літні знижки до 10% на квартири

Будівельна компанія Lev Development дарує можливість отримати знижку  до 10% при купівлі квартири в ЖК «OBRIY» або клубному будинку «GENEVA».

Будівельна компанія Lev Development дарує можливість отримати знижку  до 10% при купівлі квартири в ЖК «OBRIY» або клубному будинку «GENEVA».

Як зазначив Олександр Островський, керівник Lev Development, умови акції поширюються на усіх, хто придбає квартири з 2 липня 2018 року в житлових комплексах ЖК «OBRIY» та КБ «GENEVA».

«Житловий комплекс «OBRIY» розташований на вулиці Малоголосківській. Головна ідея, що покладенна в його філософію – це «легкість життя в сучасному кварталі»: розвинута інфраструктура, неперевершені краєвиди, що відкриваються з панорамних вікон, ергономіка простору і рідкісна у Львові тиша», – зазначає Олександр Островський.

У ЖК «OBRIY» клієнтам пропонують одно- та двокімнатні квартири. «На першому поверсі будинку будуть розташовані кав’ярня та продуктовий магазин.  Зручна локація житлового комплексу дозволить за 15 хвилин доїхати до центру міста. Поруч з будинком знаходиться школа, багато магазинів, а до Брюховецького лісу можна дійти за 5 хвилин», – розповідає він.

Клубний будинок «GENEVA» розташований на вулиці Шевченка 75А, майже у центрі міста. На відміну від більшості житлових комплексів, на перших поверхах котрих розташовані комерційні площі, КБ «GENEVA» – виключно житловий будинок.

В клубному будинку «GENEVA» клієнтам пропонують одно- двох- та трикімнатні квартири. «Будинок спроектовано за індивідуальним авторським проектом. Тут усього 52 квартири. Його особливість у клубному форматі, а це відсутність комерції, закрита територія, консьєрж сервіс, зручний паркінг», – зазначає Олександр Островський.

Детальну інформацію про умови акції можна отримати у відділі продажів Lev Development, за адресою м.Львів, вул.Грушевського, 11 або за телефоном +38(067)009-00-90.

 

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі