LEV Development продовжує марафон знижок на квартири

Зимові свята закінчуються, а марафон знижок від LEV Development — ні! Купуйте квартиру до кінця місяця та отримуйте знижку. 

Зимові свята закінчуються, а марафон знижок від LEV Development — ні! Купуйте квартиру до кінця місяця та отримуйте знижку.

Девелоперська компанія Lev Development вкотре пропонує купити житло зі знижками, для цього вони продовжили свій акційний марафон до кінця січня. Скориставшись цією можливість покупець може зекономити від 500 до 1000 гривень на м². Акція діє на будь-який з житловий комплекс від LEV Development. Нагадаємо, що сьогодні компанія пропонує купити квартири у таких житлових комплексах як: HYGGE 148, OBRIY, OBRIY2 та OBRIY3, а також у клубному будинку GENEVA.

Скористатися знижкою дуже просто  У відділі продажу виберіть бажану квартиру та самостійно витягніть свою знижку з новорічного боксу.

Житлові комплекси OBRIYOBRIY2 та OBRIY3 розташовані на вул. Малоголосківська. «Це один із найкомфортніших та перспективних районів у всьому Львові. Він розташований лише у трьох кілометрах від центру міста та при цьому розташований в екологічно чистій зоні – поруч паркова зона. Що також дуже важливо, майбутні мешканці мікрорайону зможуть скористатись усією необхідною для життя інфраструктурою поруч із житлом», – розповів Олександр Островський, співзасновник компанії Lev Development, під час урочистого закладення наріжного каменю.

ЖК HYGGE 148, розташований по вул. Пасічна. Це один із перших будинків в місті, в котрому у повній мірі реалізована концепція «двір без машин». У житловому комплексі передбачений дворівневий підземний паркінг, що повністю забезпечуватиме потребу мешканців у паркомісцях. «Коли я дивлюсь на цей проект, то мрію про те, аби Україна саме так виглядала в майбутньому. Не лише зовнішньо, але і внутрішньо. Житловий комплекс Хюґе 148 увібрав в себе скандинавську філософію життя. Він даруватиме майбутнім мешканцям відчуття сім’ї, відчуття затишку та комфорту. Це знаковий проект для Львова», – зазначив Василь Левицький, співзасновник компанії Lev Development.

У свою чергу клубний будинок GENEVA, це проект, що уже завершено та здано в експлуатацію. «Будинок спроектовано за індивідуальним авторським проектом. Тут усього 52 квартири. Його особливість у клубному форматі, а це відсутність комерції, закрита територія, консьєрж сервіс, зручний паркінг», – зазначає Олександр Островський.

Деталі у відділах продажу Lev Development:

м. Львів,

вул. М. Грушевського 11

вул. Пасічна (біля будівництва)

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі