У Личакіському районі встановлять 8 нових зупинок

Попередньо Личаківська районна адміністрація підрахувала тендерну вартість у 587 тисяч гривень.
Джерело: prozorro.gov.ua

Личаківська районна адміністрація Львівської міської ради оголосила тендер на встановлення нових зупинок громадського транспорту на території Личаківського району міста Львова.

Відповідний тендер розмістили на сайті публічних закупівель Prozorro.

Зупинки громадського транспорту виготовлять за ескізом типового вигляду, затвердженого рішенням виконкому №320 від 11 травня 2012 року. Зупинка громадського транспорту буде з боковинами, без рекламної продукції типу «сіті-лайт».

Серед основних характеристик: 4014 мм х 1700 мм х 2680 мм габарити (залежно від містобудівних умов), конструкція зупинки розбірна, виготовлена з труб круглого перетину з обробкою поверхні порошкове покриття, лавка – фарбована вологостійка фанера, заднє та бокове скло – безпечне гартоване скло товщиною 8 мм, дах – тонований сотовий (бронза) полікарбонат товщиною 8 мм.

Згідно даних тендерної документації, в районі буде встановлено 8 нових транспортних зупинок: на перехресті вул. Медової Печери – вул. Пасічна, біля скверу на вул. Пасічна – вул. Медової Печери, вул. Тракт Глинянський, 55б, вул. Тракт Глинянський – вул. Дубова, вул. Тракт Глинянський, 163, перехрестя вул. Пластова- вул. Польова та навпроти, вул. Богданівська.

Попередньо Личаківська районна адміністрація підрахувала тендерну вартість у 587 тисяч гривень. Зазначено, що підрядна компанія повинна виготовити та встановити зупинки громадського транспорту. Тендерним завданням також передбачений демонтаж існуючих павільйонів.

Аукціон з визначення компанії, яка надаватиме ці послуги, відбудеться 22 лютого, а роботи мають бути виконані до кінця поточного року.

Нагадаємо, раніше повідомляли, що Залізнична районна адміністрація Львівської міської ради оприлюднила одразу 3 тендери, якими передбачено встановлення нових зупинок, стовпців для обмеження паркування транспорту та фарбування елементів благоустрою на території.

У межах другого тендеру виконавець робіт має надати послуги з виготовлення, встановлення та ремонту зупинок громадського транспорту на території Залізничного району за 520 тисяч гривень. Кількість зупинок, які планують встановлювати, не зазначена, втім в документації сказано, що необхідно виготовити 3,15 т металевого каркасу павільйону, для встановлення стоякiв та стовпiв глибиною 0,7 м необхідно викопати 45 ям, а для облицювання стінок зупинок гартованим склом необхідно 118,2 м2.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі