Лісопарк “Білогорща” відреконструюють за 13 мільйонів

У всіх проектних рішеннях враховані потреби людей з інвалідністю.

Департамент містобудування ЛМР замовив послуги з реконструкції парку “Білогорща” у Львові. Вартість робіт орієнтовно оцінюють у 12,7 млн грн.

Відповідний тендер опублікували на порталі Prozorro.

Проект передбачає роботи з розчистки лісу, облагородження території та облаштування майданчиків для дітей. Загальна площа проектованого благоустрою  становить 1 070 489 кв. м.

Підрядник зобов’язаний забезпечити освітлення вздовж основної алеї та прокласти водопровідні мережі до питтєвих фонтанів. Крім того, він повинен побудувати дитячі майданчики, озеленити клумби, встановити лавки, вуличні урни, велопарковки та навігаційні стенди.

Також мають прокласти велодоріжки, влаштувати спортивний майданчик, територію для вигулу собак, велотрек та пікнікові зони.

У тендерній документації зазначено, що у всіх проектних рішеннях враховані потреби людей з інвалідністю: місця стиків різних типів покриття облаштують без перепаду рівнів, окрім покриття клумб та покриття дитячих майданчиків (3 см); ширина всіх доріжок забезпечуватиме безперешкодне пересування для маломобільних груп населення.

Реконструкцію повинні провести до кінця наступного року. Аукціон проведуть 2 вересня.

Зазначимо, лісопарк “Білогорський” розташований у  Залізничному районі, між мікрорайонами Левандівка та Білогорща. Територія реконструкції обмежена з півночі вул. Широкою та вул. Білогорща, з півдня – вул. Рудненською та залізничною станцією “П’ятий парк”, із сходу – Автотранспортним підприємством, автостоянкою та супермаркетом “Сільпо”, із заходу – мікрорайоном Білогорща. Територія відноситься до земель міста.

категорії
Новини ЛьвівщиниСуспільство

Публікації по темі