ЛК АТП № 1 запровадить квитки із захисною голограмою

Отримати квиток пасажири зможуть при оплаті за проїзд у комунальних автобусах

Львівське комунальне АТП № 1 запроваджує квитки із захисною голограмою. Як повідомив директор ЛК АТП № 1 Орест Хамула, підприємство найближчим часом планує отримати першу партію квитків із голограмою, яка захищає від підробок.

Адміністрація ЛК АТП № 1 закликає пасажирів під час оплати брати квитки, повідомляє ЛМР.

“Дизайн квитків в автобусах буде подібним на дизайн квитків в електротранспорті, однак для зручності пасажирів автобусні квитки відрізнятимуться кольором.

Отримати квиток пасажири зможуть при оплаті за проїзд у комунальних автобусах”, — розповів Орест Хамула.

Як повідомив Андрій Білий, заступник директора департаменту житлового господарства та інфраструктури ЛМР, введення квитків із захисною голограмою є кроком у напрямку запровадження якісного обліку пасажиропотоку в автобусах.

“В електротранспорті є прозорий і зрозумілий облік пасажиропотоку. Такий же механізм хочемо запровадити і в ЛК АТП № 1, тому розглядаємо також можливість введення посад контролерів-касирів, які б слідкували за оплатою пасажирів. Таку схему роботи ми випробували б на одному маршруті, щоб зрозуміти доцільність запровадження такої роботи в усіх автобусах АТП № 1. Також розглядаємо можливість запровадження в автобусах безготівкової оплати за проїзд, на зразок електротранспорту”, — розповів Андрій Білий.

категорії
НовиниСуспільство

Публікації по темі